AKTUALNOści
Cztery i pół miesiąca z PQS29.09.2014

Po czterech i pół miesiąca kończy się kampania Systemu Mięsa Wieprzowego PQS. Dzięki akcji prowadzonej w Internecie, na autobusach i rowerach miejskich jeżdżących po ulicach największych polskich miast, na lotniskach, dworcach kolejowych i autobusowych, miliony osób miały okazję poznać zalety wieprzowiny opatrzonej znakiem jakości PQS, oraz dobrze zapamiętać charakterystyczne niebieskie logo.

CZYTAJ WIĘCEJ
PQS na ostro na talerzpokus.tv24.09.2014

„Na myśl o rozgrzewającym i energetycznym daniu, od razu przychodzi mi Curry z wieprzowiną i papryką. Danie jest pełne aromatów, kolorów i smaków, a najwyższej jakości, krucha wieprzowina wprost rozpływa się w ustach. Do przygotowania curry wybrałam soczystą wieprzowinę PQS, która dzięki certyfikowanemu procesowi produkcji zapewnia mi zawsze najwyższą jakość mięsa.” – pisze autor wpisu na blogu talerzpokus.tv

CZYTAJ WIĘCEJ
7 tysięcy fanów PQS16.09.2014

Po niecałych 4 miesiącach kampanii, liczba fanów profilu Wieprzowina PQS na Facebooku przekroczyła 7 000. Na naszym fanpage’u możecie codziennie znaleźć nowe inspiracje kulinarne, przepisy i cenne porady. Zapraszamy na facebook.com/wieprzowinapqs

CZYTAJ WIĘCEJ
Jesienna odsłona PQS na codogara.pl09.09.2014

Wraz z nadejściem jesieni PQS zawitał na łamach bloga kulinarnego codogara.pl. „Wraz z początkiem jesieni w naszym menu pojawia się coraz więcej potraw mięsnych z dodatkiem sezonowych warzyw i owoców – bakłażanów, cukinii, dyni, jabłek, śliwek czy gruszek”- pisze autor wpisu i proponuje czytelnikom przepis na jesienny schab PQS z jabłkami i boczkiem. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Autobusy PQS wracają na ulice01.09.2014

We wrześniu na ulicach Warszawy, Wrocławia, Poznania, Krakowa i innych polskich miast znów będzie można oglądać autobusy oznaczone grafikami PQS. Nowa, jesienna odsłona kampanii utrwali rozpoznawalne niebieskie logo w pamięci konsumentów. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Zobacz więcej